Saulės elektrinė namams

Atsiperkanti investicija

Saulės elektrinė namui atsiperkamumas su APVA parama yra 5-7 metai

Ilgaamžiškumas

Saulės moduliams kai efektyvumas >87%, suteikiama net iki 30 m. garantija

Iš vartotojo į gamintoją

Įsirengdami saulės elektrinę tampate nuo elektros tiekėjo nepriklausomu gamintoju

Švari aplinka

Naudodami žaliąją energiją, prisidėsite prie švarios ateities kūrimo sau ir savo vaikams

Kas sudaro saulės elektrinę?

Saulės moduliai

Viena iš pagrindinių saulės elektrinių dalių. Saulės fotovoltinių modulių dėka šviesos energija paverčiama į elektros energiją.

Įtampos keitikliai

Įtampos keitikliai - inverteriai - nuolatinę įtampa paverčia į kintamąją, tinkamą naudoti namuose. Labai svarbu išsirinkti tokį įtampos keitiklį, kuris būtų efektyviausias jūsų kuriamai elektrinei.

Tvirtinimo sprendimai

Saulės modulių tvirtinimas gali būti atliktas įvairiose vietose: ant tiesaus arba nuožulnaus stogo, ant fasado arba ant žemės. Tvirtinimo konstrukcijų kiekis apskaičiuojamas atsižvelgiant į tai, kokios galios elektrinė įrengiama ir kiek saulės modulių planuojama sumontuot

Kaip veikia saulės elektrinė?

saulės elektrinė namui

Kas yra dvipusė apskaita ir kaip galiu sutaupyti?

1. Jūs pasigaminsite visą savo namui reikalingą elektros energiją saulės pagalba. Energiją, kurios nesunaudosite vasarą, galėsite perduoti pasaugoti į elektros tinklus.

2. Kai saulės nebus arba jos bus mažiau, pvz., naktį ir žiemą, jūs galėsite „atsiimti” sukauptą energiją iš elektros tinklų, o esant trūkumui nusipirkti iš tinklo operatoriaus. Taip per visus metus, išlyginsite pagamintos ir perkamos elektros santykį ir beveik nieko nemokėsite už elektrą.

3. Jums nereikės rūpintis priežiūros darbais, tai padarysime mes. Aukštus reikalavimus keliame ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams, todėl suteikiame 7 – 15 metų garantiją inverteriams, 5 metų garantiją montavimo darbams. Garantiją suteikia ir gamintojas, ir rangovas. 

Tapkite saulės elektrinės namams savininku ir džiaukitės sumažėjusiomis sąskaitomis už elektrą!