Saulės elektrinės verslui

Jums nereikės rūpintis saulės elektrinės pastatymu ir priežiūra, ZENERGA tuo pasirūpins! 

Įdarbinkite savo įmonės stogus ar žemės plotus! Tokiu būdu saulės elektrinės suteiks galimybę išnaudoti nenaudojamą pastatų plotą ir taip ne tik sutaupyti, bet ir užsitikrinti ilgalaikę energetinę nepriklausomybę.

Gamindami žalią energiją prisidėsite prie švaresnės aplinkos kūrimo, mažinsite išmetamo CO2 kiekį ir kursite socialiai atsakingos įmonės įvaizdį.

ES parama saulės elektrinėms verslui

ES parama atsinaujinantiesiems energijos ištekliams skatina investicijas į saulės energiją. Konsultuojame, rengiame galimybių studijas, ir suteikiame visokeriopą pagalbą pildant paraiškas paramai gauti.

Parama saulės elektrinėms

Kas gali gauti paramą?

Mažos įmonės

Mažos ar labai mažos ar vidutinės gamybinės įmonės, veikiančios ne trumpiau nei 3 metus, iki paraiškos pateikimo atlikusios energijos vartojimo auditą.

Didelės įmonės

Didelės pramonės įmonės, iki paraiškos pateikimo atlikusios privalomąjį energijos vartojimo auditą ir (arba) papildomąjį energijos vartojimo auditą.

Nuo ko pradėti?

1. Įvertinkite įmonės poreikius ir galimybes

ZENERGA komanda teikia nemokamas konsultacijas ir parengia saulės elektrinės projekto galimybių studiją.

2. Pateikite paraišką paramai gauti

Teiraukitės apie LVPA teikiamas finansavimo galimybes. ZENERGA specialistai suteikia profesionalias konsultacijas ir užtikrina, kad visi projekto įgyvendinimo etapai vyktų sklandžiai.

3. Pasirinkite atestuotą saulės elektrinės įrengimo darbų vadovą

Rangovo patirtį ir įrengtų saulės elektrinių kokybę, galite įvertinti skaitydami klientų atsiliepimus, siūlomos produkcijos garantijas, darbų atlikimo grafiką ir kitas sąlygas.

Įdarbinkime saulę kartu!

1

Įvertinsime Jūsų poreikius

2

Pateiksime asmeninį pasiūlymą

3

Suprojektuosime ir įrengsime saulės elektrinę

4

Atliksime priežiūros darbus