Saulės moduliai

ZENERGA siūlo puikų kainos ir kokybės santykį!

Moduliai - Kaip tinkamai pasirinkti

95% pagaminamų ir pasaulyje naudojamų modulių yra kristalinio silicio (tiek monokristalinio, tiek multikristalinio silicio) saulės moduliai. Tai šiuo metu plačiausiai naudojama technologija. Monokristaliniai ir polikristaliniai moduliai iš esmės tarpusavyje skiriasi savo išvaizda, efektyvumu išgaunamu iš to paties ploto ir kaina.

Monokristaliniai

Saulės moduliai pasižymi tamsia tolygia saulės elementų ir modulio išvaizda, aukštesniu efektyvumu išgaunamu iš to paties ploto, ir šiek tiek aukštesne kaina.

Tinkamas pasirinkimas

Monokristaliniai moduliai bus tinkamas pasirinkimas norintiems iš savo riboto stogo ploto išgauti kuo didesnę saulės elektrinės galią, taip pat norintiems solidesnės saulės elektrinės išvaizdos.

Polikristaliniai

Saulės moduliai turi šviesesnę mėlyną spalvą, jų efektyvumas, lyginant su tų pačių išmatavimų monokristaliniais moduliais yra mažesnis. Kaina už vatą yra atitinkamai mažesnė.

Tinkamas pasirinkimas

Polikristaliniai moduliai tiems, kurie neturi vietos ar stogo specifikos apribojimų ir saulės elektrinės išvaizda neturi svarbos, o kaina sudaro esminį pasirinkimo kriterijų.

Saulės modulių efektyvumas

Saulės-modulių-efektyvumas
10 kW instaliuotos galios saulės elektrinė, kurios modulių efektyvumas yra 16%, pagamins iš esmės tokį patį elektros kiekį, kaip ir 10 kW galios saulės elektrinė turinti 18% modulių efektyvumą. Didžiausias skirtumas tarp šių dviejų elektrinių bus modulių skaičius ir užimamas stogo plotas.

Žemesnio efektyvumo moduliai generuos labai panašų elektros kiekį, tiesiog tokių modulių reikės daugiau.

Aukščiausią efektyvumą turintys moduliai aktualiausi tiems, kurie turi ribotą naudingą stogo plotą ir siekia išgauti kuo didesnį kiekį energijos. Tiems, kurie tokių apribojimų neturi, o kaina išlieka prioritetas, gali rinktis žemesnio efektyvmo, pigesnius saulės modulius.

Gamintojai su kuriais bendradarbiaujame

Saulės moduliai – viena iš pagrindinių saulės elektrinių dalių. Saulės fotovoltinių modulių dėka šviesos energija paverčiama į elektros energiją. ZENERGA komanda nuolat stebi modulių kokybę, patikimumą bei efektyvumą. Siūlome rinktis saulės modulių gamintojus su kuriais bendradarbiaujame. 

Ja.webp

JA Solar saulės modulius gamina jau 15 metų. Iš kitų gamintojų JA Solar išsiskiria modulių patikimumu ir efektyvumu.

Jinko.webp

Jinko – vienas iš didžiausių modulių gamintojų pasaulyje. Pripažintos kokybės saulės moduliai patenka į Tier 1 sąrašą. https://www.renvu.com/Tier-1-Solar-Panels-List-2021

Risen – prestižiniame Bloomberg Tier 1 sąraše Risen patenka tarp Top 10 geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje. Rinkoje Risen pripažįstama kaip mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros ekspertė. Risen produktų kokybę žymi TüV, CE, GS, ROHS, REACH, PAHS ir kiti tarptautiniai sertifikatai.

Trina Solar yra viena pirmaujančių fotovoltinių modulių gamyboje ir išmaniųjų energijos sprendimų tiekėja, kurios pagrindinis tikslas skatinti tvarų vystymąsi pasaulyje.

Naujos kartos „BAUER“ saulės moduliai turi daug naujovių. Tai produktyvaus, stabilaus ir vizualiai patrauklaus produkto gamintojas.

Canadian Solar Saulės moduliais užtikrintai naudojasi daugybe komercinių įmonių bei individualių vartotojų aplink visą pasaulį.

longis.webp

Standartinio dydžio galingiausi ir efektyviausi moduliai rinkoje, net 20,7 % efektyvumas. Dar prieš keletą metų modulių galia siekė tik 250-270W, o dabar jau galite įsigyti galingiausius rinkoje LONGI Half-Cut modulius, kurių galia – 450W! Didesnė galia – mažiau modulių ir mažiau išlaidų!

Įdarbinkime saulę kartu!

1

Įvertinsime Jūsų poreikius

2

Pateiksime asmeninį pasiūlymą

3

Suprojektuosime ir įrengsime saulės elektrinę

4

Atliksime priežiūros darbus